25 Ağustos 2010 Çarşamba

minakarenim'in Cottonbox Kampanyası Başlıyor!!!!


Araştırmalarım sonucunda bu şık nevresimlerin Cottonbox imzası taşıdığını
öğrendim. Cottonbox, Sümaş Tekstil Aş'nin tescilli markası.
Pamuklu ev tekstili grubunda geniş bir koleksiyona sahip bir firma. Dünya moda trendlerini takip ederek ve kendi motifleri ile sentezleyerek en kaliteli ve en güzeli üretme çabası içindeler. Bence bunu da çok başarılı bir şekilde gerçekleştirmişler.

%100 pamuktan üretilen ürünleri, Türkiye'de ki en iyi baskı-boya fabrikalarında imal ediliyor. Bu inanılmaz güzellikte ki desenler ise Dünyanın tanınmış desen tasarımcıları ile birlikte titizlikle çalışıp koleksiyonu hazır hale getiriyorlarmış. Ayrıca Cottonbox sadece Küçük Sırlar dizisinin değil, Adanalı, Çocuklar Duymasın, Kapalıçarşı, Mükemmel Çift, Deniz Yıldızı, Gönül Ferman Dinlemiyor, Cümbür Cemaat, Papatyam, Küstüm Çiçeği, Bir Kadın Bir Erkek dizilerinin de sponsorları oldugunu öğrendim.


Sizlere bir de güzel haberim var :)


Cottonbox yetkilileri ile yapmış oldugum görüşme sonucunda Mina Karenim blogu izleyicileri ile birlikte bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Birbirinden güzel hediyelerin yer alacağı kampanyamızı beğeneceğinizi umuyorum.


Şimdi ilk kampanyamızın startını veriyorum...Şartlarımız çok basit. Sizden yaratıcılığınızı kullanmanızı isteyeceğiz :)


* Hediyemiz Ranforce Nevresim Takımı. Buradan dilediğinizi seçebilirsiniz...


* Her zaman ki gibi ilk şartımız blogun izleyicisi olmanız,


* Cottonbox Facebook sayfasını beğenmeniz,


* Cottonbox Facebook sayfamıza, Ranforce Nevresim Modelleri arasından sececeğiniz bir modeli ekleyerek, en çarpıcı 1 adet slogan yazmanızı istiyoruz.


* Bunları gerçekleştirdikten sonra bu posta yorumunuzda facebook adınızı ve paylasım linkinizi yazın ki, sizi aramam uzun sürmesin :)


* Kampanya sonunda Cottonbox yetkililerinin seçeceği slogan sahibi ödülü kazanmış olacaktır.

http://minakarenim.blogspot.com/2010/08/cottonbox-kampanyamz-baslyor.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder