6 Eylül 2010 Pazartesi

Pinarlabizbize& Bonny Jeansten Hediye.......


BANNY JEANS MONOTEKS FIRMASININ TESCILLI MARKASI OLUP 1993 YILINDAN BU YANA RUSYA,UKRAYNA,MACARISTAN,YUNANISTAN VE DİĞER YURTDIŞI ÜLKELERDE BAŞARILI OLARAK SATIŞLARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

MONOTEKS FIRMASI 1986 YILINDA TEKSTIL SEKTORUNE KUMAS SATISI ILE BASLAMIS OLUP GUNUMUZ DE JEAN URETIMI VE IHRACATI ILE TURK TEKSTIL SANAYISINDE BASARILI BIR SEKILDE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDIR.

MONOTEKS TEKSTIL SAHIP OLDUGU ISTANBUL VE MALATYA FABRIKALARINDA AYLIK 80.000 ADETLIK URETIM MIKTARLARI VE SEKTORUN IHTIYAC DUYDUGU TUM SERVIS VE HIZMETLER ILE TURK TEKSTIL VE IHRACATINA HIZMETLERINI SURDURMEKTE AYRICA SAHIP OLDUGU BANNY JEANS MARKASI ILE GEREK YURT ICI GEREKSE YURT DISI SATISLARI ILE MUSTERILERINE KALITE VE HIZMET SUNMAKTADIR.

MONOTEKS TEKSTIL FIRMASI BANNY JEANS OLARAK TURKIYEDE KENDI BUNYESINDE SADECE www.bonnyjeans.com E-SATIŞ SİTESİ İLE SATILMAKTADIR.FIRMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE www.monoteks.com ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ...
Bu kampanyamızın bir güzelliğide Kazanan kişinin beğendiği ürünü kendisi seçmesi.Yani hediyeyi biz belirlemiyoruz,kazanan kişi kendi zev kine göre istediği ürünü seçiyor..

sizde kendi dilediğinizi seçmeniz için pınarın bloğunda katılım yapıp şanslı olmanız gerekiyor :)
katılım için buyurun;

http://pinarlabizbize.blogspot.com/2010/09/bonny-jeans-hediye-etkinligimiz.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder