7 Aralık 2011 Çarşamba

1. YAŞ HEDİYE ÇEKİLİŞİ

3 Aralık 2011

1. YAŞ HEDİYE ÇEKİLİŞİ

Uzuuun bir aradan sonra yeniden merhaba! Son yazımda, yakın zamanda üst üste gelen kişisel ve genel sıkıntıların ruhumu daralttığından bahsetmiştim hatırlarsanız. "Sıkıcı durumlar ortadan kalktı mı?" derseniz, cevabı ne yazık ki hayır! Fakat en azından sürekli depresif halde olmamın ne kendime ne de çevreme bir yararı olmadığını ufak ufak anlar gibiyim galiba.

Bir de, öylesine başladığım blog maceramın -kesintilerle de olsa- bir yılı devirmek üzere olduğunu fark edince, moralim bir anda yükseldi. İnanılmaz ama tam 142 yazı yazmışım, bu dahil :o). Her 2-3 günde bire tekabül ediyor ki, bence hiç fena değil. Ne dersiniz?

Konulara bakınca, Müzik Kutusu ve Pazartesi Neşesi'ni bir yana bırakırsam en çok dikiş-kanaviçe-örgü maceraları, yemek tarifleri ve kişisel konulardan bahsetmişim. Bunların ardından neredeyse eşit olarak bitkiler, gezip gördüğüm yerler ve film/kitap eleştirileri gelmiş. Oldukça yerinde bir dağılım yani! Profilimde vaat ettiklerimle büyük ölçüde tutarlı :o)

Peki... "Hediye çekilişinde neler var?" derseniz, "bir yıl içinde en çok nelerden bahsetmişsem onlar var" diyebilirim. Hediyeleri -o ünlü üçlemedeki gibi- üç grupta topladım ve elimden geldiğince çeşitlendirmeye çalıştım:

1. Sadeliğin, masumiyetin, kar tanelerinin, çakıl taşlarının, yaseminin, naifliğin, kuğuların, incinin ve en önemlisi duruluğun rengi BEYAZ;
Saç örgüsü, yumuşacık bir saç bandı
 
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder