8 Mart 2010 Pazartesi

BERDİLEL'İN TARAFTAR ve NEON KOLTUK KAMPANYASI


ER-ÖZ Tic.Ltd.Şti bünyesinde 3500’e varan ürün çeşidi ile sağlıklı yaşam,eğlence ve rahatlık adına ihtiyacımız olan her şeyi toptan yada perakende avantajı ile çok uygun fiyata bulabileceğimiz bir adres olma özelliğine sahip.


Spor Malzemeleri,Animasyon Party Malzemeleri,Spor Ürünleri,Spor ekipmanları,Top çeşitleri, jimnastik, Tenis,forma,Kondüsyon malzemeleri,Bando malzemeleri,Animasyon Maske,Peruk,Şapka,Kostüm tamamlayıcılar,Aksesuarlar,Okul Gösteri Malzemeleri,Otel Gösteri Malzemeleri,Animasyon Kostümleri,Tiyatro Kostümleri,otel animasyon Malzemeleri,Okçuluk malzemeleri…..


ve daha neler neler…


hepsi ve daha fazlası için buraya bir göz atmanızı öneririm.Şimdide ER-ÖZ Tic.Ltd.Şti’nin sizlere bir sürprizini açıklıyorum.Resimde gördüğünüz şişme koltuklardan istediğiniz biri sizin olabilir.İster takımınızın renklerindeki Taraftar Koltuğunu, dilerseniz Neon Renkli koltuktan beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken;
1- izleyicim olmanız

2- Buradan siteye üye olmanız (üyelik çok kısa sürüyor)
3- Varsa blogunuzda kampanyamdan bahsetmeniz
4- Son olarak da beğendiğiniz bir ürünü “Arkadaşıma Tavsiye Et” butonunu kullanarak bir arkadaşınıza önermeniz...


Bunları yaptığınıza dair bu postun altına yorum yazdığınızda ise çekilişe katılmaya hak kazanmış olacaksınız…Hepinize bol şanslar dilerim.


Katılım süresi 12 Mart gece yarısı 00:00 'da sona erecektir. Geç kalmamanızı tavsiye ederim…
http://berdilel-hertelden.blogspot.com/2010/03/berdilelin-taraftar-ve-neon-koltuk.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder