3 Mayıs 2010 Pazartesi

aysel ve orgadu ile kampanyasında 3 şanslı aranıyor...


3 KİŞİ ORGADU ORGANİK KOZMATİKTEN İSTEDİĞİ ŞAMPUANDAN 1 TANE SEÇECEK.
ŞAMPUANIMIZIN FİYATI:27,00 TL KDV Dahil

katılım linki;

http://kampanyamelegiaysell.blogspot.com/2010/05/aysellin-orgadu-ile-kampanyasi-3-kisiye.html
Neobio Sütlü Ballı Yenileyici Şampuan 150 ml. (Yıpranmış Saçlar İçin)
http://www.orgadu.com/sac-bakimi-organik/400-neobio-sutlu-balli-yenileyici-sampuan-150-ml-yipranmis-saclar-icin.html
Onarım ve bakım ! Yıpranmış kırık zayıf saçlar. Neobio Sütlü Ballı Onarıcı Şampuan yıpranmış saçlarınıza ipeksi bir görünüm ve büyüleyici parlaklık kazandırır. Aşırı yumuşak köpüren yıkama maddeleri saçı yumuşak bir şekilde temizler. Organik nar, süt proteinleri ve akasya balı, yoğun ve doğal bir onarım bakımı sağlar.


Neobio Bambulu Moringalı Nemlendirici Şampuan 150 ml. (Kuru Saçlar İçin)
http://www.orgadu.com/sac-bakimi-organik/399-neobio-bambulu-moringali-nemlendirici-sampuan-150-ml-kuru-saclar-icin.htmlNemlendir beni ! Taranıp düzeltilemeyen saçlar. Neobio Nemlendirici Şampuan kuru, şekle girmez saçları yumuşak ve parlayan göz alıcı saçlara dönüştürür. Aşırı yumuşak köpüren yıkama maddeleri saçı son derece yumuşak bir şekilde temizler. Organik atkuyruğu otu, bambu ve değerli Moringa'nın doğal bir kombinasyonu, çevreden gelen streslere karşı saçı nemlendirir ve güçlendirir.


Neobio Ginkolu Kafeinli Hacim Veren Şampuan 150 ml. (İnce Saçlar İçin)
http://www.orgadu.com/sac-bakimi-organik/398-neobio-ginkolu-kafeinli-hacim-veren-sampuan-150-ml-ince-saclar-icin.html


Hacmi artır ! Güçsüz, statik yüklenmiş saç ? Neobio Hacim Veren Şampuan ince saçlara yeni canlılık ve dolgun bir hacim verir. Aşırı yumuşak köpüren yıkama maddeleri son derece yumuşak bir şekilde temizlerler ve hoş kokulu bir tazelik sağlarlar. Canlandıran organik kafein ve güçlendiren organik biberiye, zengin bir görünüm kazandırırlar.


Neobio Zencefilli Limonlu Denge Şampuanı 150 ml. (Yağlı Saçlar İçin)
http://www.orgadu.com/sac-bakimi-organik/397-neobio-zencefilli-limonlu-denge-sampuani-150-ml-yagli-saclar-icin.htmlDengeye geri dön ! Diplerde yağlılık, uçlarda kuruluk. Neobio Zencefilli Limonlu Denge Şampuanı saçları ve kafa derisini dengeye getirir. Aşırı yumuşak köpüren yıkama maddeleri son derece yumuşak bir şekilde temizlerler ve hoş kokulu bir tazelik sağlarlar. Organik melisa ve zencefilden oluşan doğal uyarıcı etken madde kokteyli stresli kafa derisini sakinleştirir.

sizlerde katılın hediye kazanın;

buyurun ayselciğimin bloğu;

http://kampanyamelegiaysell.blogspot.com/2010/05/aysellin-orgadu-ile-kampanyasi-3-kisiye.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder