18 Mayıs 2010 Salı

Masum İnciler & BuldumBuldum.com Kampanyası


Arkadaşlar BuldumBuldum.com daki ürünlere göz atmanızı tavsiye ederim. Çok orjinal ürünler var. Satılan ürünler Türkiye'de bulunmayan ilginç ürünlerdir. Hayata renk katacak en ilginç ve en keyifli hediyeleri dünyanın dört bir yanından getirterek müşterilerine sunuyorlar. Gerçekten bakmak bile eğlenceli :)

Ürünü Tanıyalım:

Yüzlerce lastikten oluşmuş bir topla hayatınızı düzene sokun
Dünyayı kasıp kavuran Rubber Band Ball çılgınlığı artık Türkiye’de! Yüzlerce lastikten olmuşmuş bu lastik toptan her lazım olduğunda bir lastiği söküp tüm dağınıklığınızı toparlayın! Görünüşe aldanmayın, bir toptan kaç lastik çıkar demeyin! Her biri 113 gram ağırlıklığındaki bu toplarda yaklaşık olarak 200 lastik bulunmakta.


Dünyada yarışmaları yapılan lastiklerden top yapma sanatıyla sizi uğraştırmıyoruz, size direk hazır lastik topunuzu gönderiyoruz. Pembe, mor, beyaz ve yeşil lastiklerden oluşmuş olan lastik topunuzdan ne zaman bir lastiğe ihtiyacınız olursa hemen bir tanesini toptan sökün ve eşyalarınızı onunla toparlayın.

Bu top ile evinizde ve işinizde artık herşey düzgün ve toparlanmış olacak.

Tabii eğer isterseniz tüm lastikleri söküp tekrar top yapmaya çalışabilirsiniz. Emin olun göründüğü kadar kolay olmayacak!

Her top 113 gram ağırlığında olup 200 civarı lastik içermektedir.

Top pembe, mor, beyaz ve yeşil lastiklerden oluşmaktadır.

Gelelim katılım şartlarına:

1-Bloguma izleyici olmalısınız ve BuldumBuldum.com Facebook Hayran Sayfasını beğenmelisiniz.
2-BuldumBuldum.com web sitesine üye olmalısınız ancak yeni üyelik olmalıdır ve "bizi nereden buldunuz kısmına MASUM İNCİLER" yazmanız ve en az 1 ürüne yorum yazmanız gerekmektedir.
3-Kampanyayı blogunuzda veya facebook profilinizde paylaşıp, paylaşım linkinizle bu konuya yorum yazmalısınız(ad-soyad ile birlikte)

Kampanyamız 17 haziran gecesi 00.00 da sona erecektir. Kargo ücreti firmaya aittir. BuldumBuldum.com a ve Güçlü Gökozan'a teşekkür ederim. Herkese bol şanslar...

http://masumkedi87.blogspot.com/2010/05/masum-inciler-buldumbuldumcom-kampanyas.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder